Hans Agne Jakobsson taklampor
2018-12-01
594437
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, 2 st, taklampor, Markaryd, gulmetall, etikettmärkt, höjd 16 cm, diameter 40 cm
Smärre slitage, mindre repor, ej funktionstestade