Fat Kina 1800-tal
2018-11-30
594432
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, kina, porslin, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, ca 34x22 cm
Spricka, nagg