Per Adalbert 2 st
2018-11-29
594427
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PER ADALBERT (född 1953): (2), Kompositioner, signerade och numrerade 10/99, bladstorlek 30x21 cm
Ett glas sprucket.