Sidenmålningar
2018-11-30
594374
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDENMÅLNINGAR, 1 par, Asien, 1900-talets första hälft, motiv av figurer i bergslandskap, kalligrafi samt sigill, ca 119x38 cm
Slitage, veck, fläckar