Einar Jolin oljemålning
2018-11-29
594370
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Kustlandskap med hägrar, signerad och daterad Jolin 1950, olja på pannå, ca 33x41 cm
Ytterst smärre färgbortfall i höger marginal