Matskedar 1800-tal bl a Möllenborg
2018-11-29
594344
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 800 SEK |
MATSKEDAR, 17 st., silver, 1800-tal, modell gammal fransk, olika mästare, bl a Möllenborg, längd ca 20-22 cm, vikt ca 840 g
Slitage, bucklor och ägarmärkningar kan förekomma