Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SKEDAR, 2 st, silver, 1700-tal, Henrik Wittkopf dy, Stockholm 1747 samt. Arvid Floberg Stocholm 1778, vikt ca 116 g
Åldersrelaterat slitage
594295
2018-11-28