Edvin Ollers oljemålning
2018-11-30
594284
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Landskap, signerad och daterad E Ollers 1947, olja på duk lagt på pannå, ca 37x45 cm