Armband flätad
2018-11-30
594151
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ARMBAND, 18 k vit, rosa- och gult guld, flätad, Bostonlänk, Italien, stämplad ´´Italy´´, längd ca 20 cm, totalvikt ca 20.2 g
Bruksslitage