Slas färglitografi
2018-11-28
594145
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG "Slas" CLAESSON (1928-2008): St:Erikscupen, signerad, IV//V, färglitografi, bildmått ca 37x50 cm, skyltmärkt med St.Erikscupen 50 år 1994