Peter Dahl färglitografi
2018-11-28
594138
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ´´Tre gracer´´, signerad Peter Dahl, daterad -85, 12/210, färglitografi, ca 55x38 cm