Soffbord Ib Kofod-Larsen
2018-11-28
594119
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IB KOFOD-LARSEN, soffbord, Seffle Möbelfabrik, 1950/60-tal, teak, skiva med ingjutna naturstenar, höjd ca 50, 132x62 cm
Smärre slitage.