Charles Sjöholm oljemålning
2018-11-28
594098
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Stadsmotiv, signerad, olja på pannå, ca 37x45 cm