Charles Sjöholm oljemålning
2018-11-28
594097
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Motiv från Vaxholmsbåt, signerad, olja på duk, ca 47x35 cm