Fåtöljer
2018-11-30
594085
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1940-tal, mahogny, klädd i lilla ulltextil, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, märken