Roland Svensson färglitografi
2018-11-28
593918
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv med segelbåt, signerad Roland S, 115/275, färglitografi, bildmått ca 28,5x39 cm