Jan Håfström färgetsning
2018-11-28
593838
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Walker´s Escape", signerad och daterad Jan Håfström 2016, 42/50, färgetsning, ca 66x44, bladstorlek 90x66 cm