Collier
2018-11-30
593828
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
COLLIER, 7 rader barocka orientaliska pärlor ca 2,2-2,8 mm, karbinhake, 18 k guld, längd 40 cm
Flertalet pärlor med skador och slitage, fästen med tennlödningar (ej guld)