Peter Dahl färglitografi
2018-11-27
593622
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bildmått ca 41x29 cm