Lena Linderholm, färglitografi
2018-11-27
593589
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): signerad Lena A Linderholm och PT, färglitografi, provtryck, bildmått ca 74x54 cm
Ej examinerad ur ram