Klubbat för:
13 500 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par, porfyr, 1900-tal, gustaviansk stil, Isaksson Porfyr, detaljer i förgylld mässing, en etikettmärkt, höjd ca 25 cm
Zustandsbeschreibung
593564
2018-11-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner