Gunnar Greiber oljemålning
2018-11-27
593535
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR GREIBER (1919-2011), "Grön-vita fåglar", signerad Greiber, olja på pannå, ca 29x29 cm