Boksnurra, vitmålad ek
2018-11-30
593524
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, vitmålad ek, på trissor, höjd ca 103, 54x54 cm
Smärre bruksslitage