Oidentifierad konstnär
2018-11-30
593520
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, stilleben med frukter och hummer, olja på duk, mått ca 45x61
Krackeleringar och mindre färgbortfall