Lindorm Liljefors oljemålning
2018-11-30
593517
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): sträckande gäss i landskap, signerad och daterad -67, olja på pannå, mått ca 41x56 cm
Ej examinerad ur ram