Gepo golvlampa
2018-11-27
593507
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1960-tal, Nederländerna, Gepo, modell Mushroom, förkromad stomme, vitlackerad fot, höj- och sänkbar kupa i orangefärgad akryl, giolvströmbrytare, höjd ca 150 cm
Fot med slitage