Ljusstakar
2018-11-28
593429
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1900-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, bemålat i grått, höjd 61 cm
Torrsprickor, en med lagning