Fåtöljer nyrokoko 1800-tal
2018-11-30
593403
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets mitt, hjulavslut på framben, höjd ca 101 cm, bredd ca 58 cm
Senare klädsel, slitage