C Göran Karlsson färglitografi
2018-11-26
593299
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, signerad C Göran Karlsson, 102/125, färglitografi, bladmått ca 70x89 cm