Bordsarmatur
2018-11-26
593280
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATUR, metall, 1990-tal, Frank Lloyd Wright Foundation, skärm i "stained glass", höjd ca 44 cm
PROVENIENS: Inköpt på Frank Lloyd Wrights Home and Studio i Oak Park, Chicago