Pär Lindblad oljemålning
2018-11-26
593250
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PÄR LINDBLAD (1907-1981):"Landskap", signerad Pär Lindblad, olja på duk, ca 65x81 cm
Krackelyr