Syskonring 18 k guld diamanter
2018-11-27
593220
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SYSKONRING, 18 k guld, 2 briljanter totalt ca 0,55 ct, Stockholm 1930/40-tal, otydliga stämplar, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 1,9 g