Karmstol
2018-11-26
593183
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1800-talets slut, fanerat med mahogny, skuren dekor, svart skinnsitis, sitthöjd ca 48 cm