Pär Lindblad oljemålning
2018-11-26
593102
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PÄR LINDBLAD (1907-1981):"Vita klippor", signerad Pär Lindblad, olja på duk, ca 49x61 cm