Terrin Kina
2018-11-26
593072
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TERRIN med lock, porslin, Kina, Qianlong (1735-96), dekor i underglasyrblått, hänklar i form av kaninhuvuden, höjd med lock ca 20 cm
Skador, lagningar, nagg