Rättstavningstavla
2018-11-24
592990
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÄTTSTAVNINGSTAVLA, 1900-talets början, invändigt med "läsnings och stavnings" instruktion, hofälld, ca 52, 60x10 cm
Bruksslitage