Bordslampor ett par Hans Agne Jakobsson
2018-11-27
592977
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON (1919-2009): "B 145", bordslampor ett par, stomme i mässing, tygfransar, etikettmärkta Hans Agne Jakobsson, Markaryd, höjd ca 25 cm
Opalglas med lagning och nagg, anlupen mässing