Bengt Lindström carborundumetsning
2018-11-23
592947
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Ansikte, osignerad, 44/90, carborundumetsning på papper, ca 76x56 cm
Ej examinerad ur ramen