Anton Genberg oljemålning
2018-11-23
592919
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANTON GENBERG (1862-1939): "Vårlandskap", signerad samt daterad 1924, olja på duk, ca 59x79 cm