Fat på fot Kina
2018-11-24
592901
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT PÅ FOT, stengods, Kina, 1900-tal, turkos glasyr, konturerat brätte, genombruten fot, höjd ca 17, diameter 25 cm
Lagningar