Silverskål i empirestil
2018-12-04
592878
| Klubbat belopp | 280 EUR |
| Utropspris | 400 EUR |
SKÅL, silver, slitna stämplar 800, F 6, MI, empirestil, 1900-tal, höjd 16 cm, bredd 24,5 cm, vikt 742 g.