Barstolar
2018-11-23
592835
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BARSTOLAR, 3 st, 2000-tal, stomme i förkromad vitmetall, stoppade sitsar klädda i konstläder, sitthöjd ca 82 cm
Bruksslitage, ställvis spruckna sömmar