Marian Zawadsky golvlampa
Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
MARIAN ZAWADSKY, golvlampa, Tilgmans keramik, glaserat lergods, reliefdekor, motiv av ikaros, signerad och daterad "Ikarus Marian 1961", stämpelmärkt Tilgmans Keramik Made in Sweden, total höjd inkl skärm ca 137 cm
592834
2018-11-23