Kista
2018-11-28
592720
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KISTA, Kina 1900-tal, stomme i flätad träfanér, lackerad dekor med motiv av sjöjungfrur, beslag i patinerad mässing, höjd ca 24 cm, ca 52x32 cm
Bruksslitage, fanérskada på höger kortsida