Johan Olof Degerman ljusstakar ett par i silver
2018-11-28
592673
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Johan Olof Degerman (1841-1887), Haparanda 1846, kropp i form av lyra, fyllda, höjd ca 14,5 cm
slitage, repor