Bordslampor / Vägglampor
2018-11-23
592663
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR / VÄGGLAMPOR, 1 par+1, 1900-tal, mässing, höjd ca 41 inkl. skärmhållare, oklädda skärmar medföljer
Bruksslitage