Roland Svensson färglitografi
2018-11-23
592636
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Västan", signerad Roland S, HC XVII/L, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm