Petter Thoen
2018-11-23
592546
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 208/350, färglitografi, oramat blad, bladstrl. ca 32x46 cm