Petter Thoen
2018-11-23
592542
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Wow", signerad Thoen, 200/350, färglitografi, ca 46x32 cm. Oramad