Peter Dahl färglitografi
2018-11-22
592523
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, numrerad 159/200, färglitografi, bildmått ca 54x34 cm